AOS: Nechajte peniaze pracovať pre vás

Možno ste už počuli, že tí najbohatší nepracujú pre peniaze, ale nechávajú peniaze pracovať pre seba. Poviete si, super to znie, no ako dosiahnuť to, aby mi peniaze slušne zarábali?

Jednou z možností je nechať ich v banke alebo môžete vstúpiť do niektorého z podielových fondov, no netreba pripomínať, že vstupné a výstupné poplatky vám zhltnú časť kapitálu. A čo tak vyskúšať obchodný softvér, ktorý 24-hodín denne obchoduje na finančných trhoch?

Na portáli panobchodnik.sk nájdete ponuku AOS, čo je automatický obchodný systém, prípadne jednoducho robot. Ako vidieť na grafe nižšie, v januári tohto roka AOS obchodujúci s ropou zarobil až 22%. Vo februári síce dosiahol stratu 16%, no v marci dosiahol 15% a v apríli viac ako 18%.

aos-vysledky

Ako sa na portáli panobchodnik.sk dočítate, obchodníci majú jednu známu slabinu – sužujú ich emócie a veľakrát si nie sú istí, či obchod otvoriť alebo zatvoriť. Softvér je bez emócií, čiže a nastala vhodná podmienka, do obchodu vstúpi/prípadne vystúpi.

Ak sa pýtate, koľko ma taký robot bude stáť, potešíme vás. Aktivácia a nastavenie automatického systému je zdarma, jediné, čo odvádzate, je podiel na dosiahnutom mesačnom zárobku, čo je férové pre poskytovateľov ako aj klienta.

Viac informácií o automatickom obchodnom systéme nájdete na panobchodnik.sk

Pridať komentár k článku