Navštívte nový realitný portál – najbyty.sk

V tomto príspevku vám chceme predstaviť úplne nový realitný server, ktorý zlučuje ponuku bytov z celého Slovenska. Už z názvu portálu – Najbyty – je evidentné, že na tomto serveri sa bude stretávať dopyt a ponuka po bytoch.

V prípade, že máte záujem pridať inzerát na svoj byt, neváhajte navštíviť stránky najbyty.sk. Inzerciu môžete pridať ako fyzická osoba či ako realitná kancelária, ktorá si v prehľadnej administrácii spravuje svoje portfólio bytov ako aj maklérov.

Realitná stránka je prehľadná, skladá sa z hornej navigácie a ľavého panela, kde si môžete pohodlne selektovať svoj výber. Inzeráty si môžete filtrovať podľa viacerých kritérií, či už je to typ (predaj bytov, prenájom, výmena, dražba…), podľa druhu (1-izbový, 2-izbový..) či podľa výmery.

logo-najbytyZaujímavý je aj otvorený inzerát. Hneď po roztvorení ponuky uvidíte prehľadnú ponuku fotografií, v pravej časti cenu bytu a ďalšie dôležité vlastnosti, ako je napr. lokalita, veľkosť bytu či informácie o tom, či má nehnuteľnosť k dispozícii pivnicu alebo balkón.

Okrem iného je súčasťou stránok aj blog, kde chce tím webu pridávať články na tému bývania a realít. Realitný portál Najbyty.sk bol spustený len pred pár dňami, no už teraz sa teší rastúcej návštevnosti.

Pridať komentár k článku