Na tomto mieste nájdete všetko o peniazoch, investovaní a finančných trhoch

V tomto článku vám chceme predstaviť náš ďalší webový portál určený pre všetkých, ktorí sa zaujímajú o investovanie, finančné trhy ale aj o úspech.

V tomto článku vám chceme predstaviť náš ďalší webový portál určený pre všetkých, ktorí sa zaujímajú o investovanie, finančné trhy ale aj o úspech.

Ide o portál investicne.sk, kde nájdete množstvo rubrík a noviniek. K výrazne obľúbeným patrí denný prehľad udalostí s názvom „10 vecí, o ktorých potrebujete vedieť“ či rubrika nakopni sa, kde naša redakcia pridáva motivačné príspevky a zaujímavosti zo sveta bohatých a úspešných ľudí.

Web pritom nie je žiadnym nováčikom. Založený bol v roku 2010 a každým rokom sa ho snažíme zlepšovať. Naša cieľová tematika je jasná – bavia nás finančné trhy, svet peňazí, bánk a radi nachádzame rôzne investičné príležitosti.

V našich investičných prehľadoch sa snažíme vykresliť deň na finančných trhoch tak, ako ho vidíme my. Nezabúdame na dôležité zasadnutia centrálnych bánk, hlavné makroekonomické udalosti, ktoré hýbu trhmi, novinky zo sveta korporácií (akvizície, noví riaditelia, prepúšťania) a tipy z pohľadu investovania. Písali sme napr. o chybách začínajúcich investorov, lekciách najväčších investorov, skúsenostiach Warrena Buffetta či špekuláciách finančníka Sorosa.

Časom sme pridali aj rubriku nakopni sa, kde nájdete príbehy úspešných, rady podnikateľov či zaujímavé tipy finančníkov. Okrem toho sme čitateľom umožnili stiahnuť si naše eBooky – momentálne sú dva. Prvý sa zaoberá riadením osobných financií a v druhom eBooku nájdete 40 návykov úspešných ľudí.

Veríme, že náš investičný portál investicne.sk bude naďalej rásť: ak ešte nie ste našimi fanúšikmi, neváhajte sa k nám pridať na Facebooku či sieti Twitter. Tešíme sa na vás.

Skvelá Firma
Skvelá Firma

Redakcia magazínu Skvelá Firma

Articles: 121
0 0 votes
Ohodnoť tento článok
Subscribe
Notify of
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x