6 najlepších internetových stránok pre podnikateľov

6 výborných webových stránok, na ktorých môžete nájsť množstvo inšpirácie.

Každý podnikateľ sa už určite naučil, že čas je príliš dôležitý a vzácny na to, aby ním človek len tak bezvýsledne mrhal. Minúty stratené neefektívnou činnosťou vás môžu pripraviť o príležitosť naučiť sa niečo nové. Niečo, čo vás v podnikaní posunie ďalej a vy sa posuniete o krok vpred k úspechu.

V dnešnom článku vám prinášam 6 výborných webových stránok, na ktorých môžete nájsť množstvo inšpirácie. Upozorňujem, že sa jedná o stránky v anglickom jazyku – ak ho ovládate dobre, nebudete mať problém, ak ste na nižšej úrovni, môžete sa zlepšiť.

1. Enterpreneur.com

Stránka, ktorú by už v tomto okamihu mal poznať každý jeden začínajúci podnikateľ – a povinne! Nájdete na nej veľké množstvo kvalitných článkov s inšpiratívnymi myšlienkami a nápadmi, ktoré vám môžu pomôcť a naštartovať vaše myšlienkové pochody tým správnym smerom. Skúste si nájsť čas a pustiť sa do čítania, pri ktorom vám môžem sama zaručiť, že to nebudú stratené minúty.

2. Mashable.com

Okrem sociálnych médií, technológií a biznisu tu nájdete aj veľa zábavných článkov, ktoré môžu spestriť váš voľný čas. Bezpochybne zaujímavé čítanie, ktoré prináša informácie na čom frčí dnešný svet.

3. Techcrunch.com

Stránka je zameraná predovšetkým na novinky zo sveta svetových značiek – Apple, Blackberry,…. Dopodrobna rozoberá ich nové vylepšenia, ktoré prichádzajú na trh, a prezentuje ich ďalej svojim čitateľom.

4. Businessinsider.com

Tento internetový portál vám ponúkne široké spektrum informácií o dianí vo svete. Ponúka vám aktuality, ktoré sú dôležité na to, aby ste mali vždy prehľad o tom, čo sa momentálne deje. Medzi hlavnými správami nájdete aj články z oblasti marketingu, ktoré vám prezradia niečo o viac o pripravovaných novinkách.

5. Forbes.com

Myslím, že touto stránkou neprekvapím nikoho z vás, pretože sa jedná o magazín s 93 ročnou históriou a s takým širokým okruhom čitateľov po celom svete, že by bolo hanbou, ak by ste o ňom nezachytili čo i len najmenšiu zmienku.

Na Slovensku vychádza každý mesiac v slovenskej verzií, no aj tak odporúčam – ak vám nerobí problém angličtina – navštevovať ich anglickú stránku, kde je každý deň množstvo nových informácií.

6Allbusiness.com

Ak sa zaoberáte marketingom alebo financiami, táto stránka je výbornou pomôckou ak chcete načerpať nové informácie a získať širší prehľad v týchto, no i v ďalších oblastiach.

Michaela Rybárová
Michaela Rybárová

Študentka Ekonomickej univerzity v Bratislave, ktorá sa zaoberá marketingom a manažmentom, no venuje sa taktiež témam súvisiacimi s diplomaciou a medzinárodným obchodom.

Articles: 20
0 0 votes
Ohodnoť tento článok
Subscribe
Notify of
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x