Hľadáte vhodné sklady na prenájom v Bratislave?

Nájsť v Bratislave optimálny prenájom skladovacích priestorov môže byť naozaj náročné. Väčšina nájomcov od nich totiž očakáva výbornú polohu s napojením na diaľnicu, no zároveň aj do mesta, ideálnu rozlohu s možnosťou skladovania aj objemných tovarov či zariadení, priľahlé kancelárske priestory a často aj niečo navyše. Myslíte si, že zohnať výhodný prenájom takéhoto skladu v našom hlavnom meste je nemožné? Radi vám túto domnienku vyvrátime.

Skladovacie priestory s rôznorodým využitím a výborným dopravným napojením

Vaše nové sklady môžu stáť priamo v lukratívnej lokalite Bratislavy, a to v bezprostrednej blízkosti Letiska Milana Rastislava Štefánika. Priamo v jeho areáli sú totiž dostupné viaceré skladové priestory na prenájom, vhodné na uskladnenie lietadiel, rozličných strojov a výrobkov či dokonca na vybudovanie menšieho distribučného centra s priam vynikajúcim napojením na cestnú infraštruktúru. Len niekoľko metrov od nich sa totiž nachádza vjazd na diaľnicu D1. Poloha je výhodná aj pre potenciálnych pracovníkov, keďže približne 600 m od skladov je lokalizovaná zastávka MHD s dobrou a rýchlou dostupnosťou do centra mesta.

Možnosť prispôsobenia skladov na mieru

Spoločnosť BTS Cargo ponúkajúca sklady na prenájom v areáli bratislavského letiska aktuálne disponuje skladovacími plochami s celkovou rozlohou viac než 6 000 m2. Spoločne s nimi aj ďalšími tisíckami štvorcových metrov voľných kancelárskych priestorov ideálnych na vybudovanie administratívneho zázemia. Službou navyše, ktorú budúci nájomcovia získajú k prenajatým skladom, je možnosť ich úpravy priamo na mieru. Nájomca sa tak bez väčších starostí môže nasťahovať do vynovených a maximálne prispôsobených priestorov, kde od prvého dňa nájde všetko, čo potrebuje.

Garantovaná maximálna bezpečnosť

Jednotlivé budovy, v ktorých sa nachádzajú skladovacie priestory, sú umiestnené v hospodárskej časti letiska, areál je oplotený a nepretržite zabezpečený bezpečnostnou službou. Riziko odcudzenia či iného poškodenia tovaru či zariadení uskladneným v týchto priestoroch je minimalizované, pretože do areálu vstupuje len veľmi malý počet cudzích osôb.

Viac o možnostiach prenájmu a o aktuálne dostupných skladovacích plochách sa dozviete na stránke btscargo.sk.

Pridať komentár k článku