Ako zvýšiť návštevnosť vašej web stránky?

Aj vás momentálne trápi pokles návštevnosti vašej web stránky a snažíte sa nájsť spôsob, ako opäť zvýšiť jej návštevnosť? Poradíme vám zopár overených spôsobov, ktorými sa riadia aj mnohí slovenskí podnikatelia, ktorí si odkúpili ready made spoločnosť a do podnikateľského prostredia sa dostali oveľa rýchlejšie.

Investujte do SEO

Práve vďaka SEO optimalizácii sa dostanete na popredné miesta vo vyhľadávačoch, čím sa zviditeľníte a automaticky tak zvýšite návštevnosť vašej web stránky. Pri vyberaní SEO agentúry však buďte opatrný. Veľa slovenských agentúr vám toho veľa nasľubuje, ale ako sa hovorí „skutek utek“.

Ak ale chcete začať optimalizovať web stránku, musíte si dať spraviť najprv SEO analýzu, ktorá odhalí možné príčiny poklesu návštevnosti vašej web stránky. Čo viete, možno sa chyba stala už pri tvorbe www stránky.

Zamerajte sa na reklamu na sociálnych sieťach

Zamyslite sa, koľko ľudí sa denne prihlási napríklad na sociálnu sieť Facebook alebo pridá fotky na Instagram? Práve tieto dve sociálne siete vám môžu pomôcť zvýšiť návštevnosť. Nesmiete však zabudnúť pravidelne pridávať kvalitný obsah, ktorý dokáže zaujať a predať. Robievajte pravidelne súťaže o výrobky vašej firmy, pridávajte pravidelne obsah aj na blog, ale hlavne, orientujte sa na pridávanie kvalitných príspevkov na sociálnu sieť Facebook. Pokojne si zaplaťte aj reklamu na sociálnej sieti Facebook. Uvidíte, v priebehu krátkej doby získate nových fanúšikov vašej firmy.

Nezabúdajte ale, že ak chcete, aby zákazník ostal na vašej web stránke, musí ho zaujať webdizajn web stránky.

Skvelá Firma
Skvelá Firma

Redakcia magazínu Skvelá Firma

Articles: 124
0 0 votes
Ohodnoť tento článok
Subscribe
Notify of
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x