Podľa čoho zistíte, že budete dobrým podnikateľom?

Každý z nás má pochybnosti predtým, ako sa v živote chystá urobiť významný krok/ významné rozhodnutie. Ak vás už dlhšiu dobu láka podnikanie, ale od všetkých svojich známych počúvate len samé negatívne názory, pochopiteľne začnete mať pochybnosti.

Môžete rozumieť mnohým podnikateľským termínom, ako napríklad, aká je to offshore firma a na akom princípe funguje. Podľa tohto ale nezistíte, či máte predpoklady byť dobrým podnikateľom, ktorý svoju podnikateľskú činnosť neukončí skôr, ako ju vôbec začne. Podľa čoho teda zistíte, že budete dobrým podnikateľom? Podľa tohto.

Ste kolegiálny

Ak ste priateľský, nemáte problém porozprávať sa s kýmkoľvek na akúkoľvek tému a nie ste ten typ, ktorý hovorí len o sebe, tak máte predpoklady stať sa dobrým podnikateľom. Z pohľadu zamestnanca sa lepšie pracuje vo firme, ktorej šéfuje kolegiálny empatický nadriadený, ktorý zamestnancov neodsudzuje za to, že nepoznajú napríklad výhody založenia offshore spoločnosti na Seychelách.

Máte chuť neustále sa vzdelávať

Ak ste už na škole vynikali a neustále ste sa potrebovali v tom, čo vás zaujíma, vzdelávať, taktiež patríte k tým, ktorí majú predpoklady stať sa dobrým podnikateľom. Vďaka tejto vlastnosti nebudete mať žiaden problém aklimatizovať sa na akékoľvek podnikateľské prostredie. Budete vedieť promptne reagovať na daný problém a hľadanie riešenia bude pre vás úplná malina. Vzdelanie nedoprajete len sebe, ale aj svojim dobrým zamestnancom. Zaplatíte im kurz angličtiny určený pre firmy, budete organizovať pravidelné mítingy a po príchode do práce nebudete mať problém spýtať sa ich, čo ich trápi a aký názor majú na dané veci týkajúce sa práce vo firme.

Skvelá Firma
Skvelá Firma

Redakcia magazínu Skvelá Firma

Articles: 121
0 0 votes
Ohodnoť tento článok
Subscribe
Notify of
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x