Zverte sa do rúk profesionálom pánskeho krajčírskeho remesla z Bratislavy

Náš odev vyjadruje našu osobnosť. Len si to priznajte, určite sa neobliekate radi iba kvôli tomu, že vyzeráte dobre, ale hlavne, že sa cítite dobre.

Náš odev vyjadruje našu osobnosť. Len si to priznajte, určite sa neobliekate radi iba kvôli tomu, že vyzeráte dobre, ale hlavne, že sa cítite dobre. Ten pocit by mal byť dokonalý. Pokiaľ je vám odev veľký, alebo zle farebne zladený, ten pocit si už neviete vychutnať. Preto je najlepšie riešenie zvoliť si oblek na mieru.

Mať oblek ušitý na mieru bolo kedysi iba privilégiom šľachty. Rovnako ako v minulosti, ak aj v súčasnosti ide o záležitosť statusu. V správnom krajčírstve sa s vami bude jednať v rukavičkách.

Najväčšou výhodou obleku vyrobeného na mieru, je skutočnosť, že oblek môže byť vyrobený z látky podľa vášho výberu. Môžete si vybrať presne tie detaily, ktoré chcete na svojom obleku mať.

Proces výberu obleku na mieru začína analyzovaním vašich potrieb. Záleží od toho, čo potrebujete, a na akú príležitosť bude oblek určený. Ďalej sa vytvorí tzv. imidž karta, pomocou ktorej sa zisťuje preferovaný štýl, typológia postavy, tváre a farieb. Na základe týchto údajov sa určuje strih a farba odevu. Prednosti sa vyzdvihnú, nedostatky zase zakryjú.

Celý proces sprevádza príjemná priateľská atmosféra. Netreba sa vôbec obávať žiadneho stresu, ani páni, ktorý túto procedúru absolvujú po prvýkrát. Konečné prevzatie je následne malá oslava.

V očakávaní sú obe strany, klient i krajčírstvo. Obe dúfajú, že majiteľ sa bude v novom obleku hrdo vynímať. Je to skrátka skvelý pocit, páčiť sa sám sebe. Netreba byť prekvapený, ak po vzhliadnutí samého seba v zrkadle túžite po ďalšom kúsku.

Oblek šitý na mieru, nie je niečo, čoho by sa mal človek báť. Opak je pravdou. Takýto odev poskytuje slobodu výberu z veľkého množstva materiálu, ktorých konečný výsledok umožňuje mužovi cítiť sa skvelo, vyzerať dobre a dáva mu pocit exkluzivity. Pocit, že jediný originál vlastní iba on. Tento pocit si človek ľahko zamiluje.

Salón suits by Ďurka je presne tým krajčírstvom, v ktorom z vás originál urobia.

Skvelá Firma
Skvelá Firma

Redakcia magazínu Skvelá Firma

Articles: 124
0 0 votes
Ohodnoť tento článok
Subscribe
Notify of
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x