Chcete poslať balík do zahraničia? Pozrite sa, kde sa to najviac oplatí

Mnoho ľudí má buď rodinu alebo svojich známych v zahraničí a chceli by im sem-tam niečo poslať. A možno ste firma či inštitúcia a hľadáte spoločnosť, cez ktorú by ste posielali klientom svoje výrobky do zahraničia.

Prichádza na rad otázka, kde sa oplatí posielať balík do zahraničia alebo za aký čas príde. A práve pre spomínané účely máme riešenie. Existuje služba posielania balíkov do zahraničia, ktorá ponúka svojim zákazníkom nielen spoľahlivý servis, ale i najlacnejšie riešenie pre transport balíkov do zahraničia.

Ako to všetko funguje?

Jednoducho sa zaregistrujete na stránke balikdozahranicia.sk a okamžite môžete objednávať podanie vašich zásielok na Slovensku i v zahraničí. Výhodou je, že ak podávate balík, môžete si vybrať buď osobné podanie alebo si rovno objednáte zvoz, kde vám tovar vyzdvihnú priamo u vás doma kdekoľvek na Slovensku.

Celý tento proces pri štandardných zásielkach trvá 3 – 7 dní, no pri expresných zásielkach ( či už sa jedná o dokumenty či balíky) je vo väčšine krajín zabezpečené doručenie nasledujúci deň od podania zásielky, do 12:00 hodiny.

O spoľahlivý transport zásielok sa starajú overené logistické spoločnosti TNT, GLS, UPS, DHL. Balík môže byť veľký alebo i malý, veľkosť nie je podmienená rýchlosťou dodania.

Výhodné a komfortné riešenie

Prečo si vybrať práve balikdozahranicia.sk? Azda najväčšou výhodou je, že majú najlacnejšie poštovné posielania zásielok do zahraničia. Pričom transport zásielok je zabezpečený až do 220 krajín z celého sveta.

Ďalšou výhodou je, že nikam nemusíte chodiť a kuriér príde vyzdvihnúť zásielku až priamo k vám domov, kdekoľvek na Slovensku. Pri štandardnej službe príde kuriér na druhý deň od objednania služby a pri expresných službách príde kuriér ešte v ten istý deň. Takže nemusíte vystávať na pošte, čím ušetríte svoj drahocenný čas. Je to plne komfortné riešenie a navyše výhodné.

Určite oceníte i to, že môžete svoju zásielku sledovať, kde sa v danom momente práve nachádza. Stačí zadať číslo pre sledovanie zásielky a ihneď získate všetky informácie, ako stav a poloha vašej zásielky.

Pre koho je služba posielania balíkov do zahraničia určená?

Služby od balikdozahraničia.sk môže využívať naozaj každý. Je úplne jedno či ste firma a chcete posielať do zahraničia zásielky svojim klientom, alebo ste internetový obchod, ktorý hľadá spoľahlivého prepravcu pre svoj tovar.

Balikdozahranicia.sk sa postará nielen o export, ale dokonca môžete využiť i služby importu, teda dovozu zásielok. Jedna i druhá služba je zaistená v 220 krajinách z celého sveta.

Pridať komentár k článku