Ako vniesť do prezentácie penziónu viac svetla a hostí?

Pri výbere ubytovania sa klienti sústredia hlavne na svoje potreby, takže je dobré poskytnúť im čo najviac informácií. Všetko by malo byť rýchlo dostupné a prehľadné presne ako v Penzióne Sisi.

Samozrejme sú aj zákazníci, ktorí nemajú presne naplánované, kde sa ubytujú. Tých môžu prilákať moderné offline reklamy ako sú napríklad špeciálne outdoorové LED obrazovky.

Najdôležitejšie informácie o ubytovaní

Možností ubytovania najmä v turisticky atraktívnych lokalitách je veľa. Aby ste klientov prilákali k vám, musia o vás v prvom rade vedieť. Dôležité sú teda online reklamy, ktoré klientov privedú na vaše stránky. Na stránke by mali nájsť všetky dôležité informácie, samozrejme prehľadne usporiadané a ľahko dostupné, tak ako na penzionsisi.sk.

Okrem polohy hotela či penziónu, možností ubytovania a parkovania, zaujíma potenciálnych klientov aj dostupnosť rôznych atrakcií, pamiatok a podobne. Ak ide o dovolenku či predĺžený víkend, ľudia si ho chcú pochopiteľne užiť aj mimo ubytovacieho zariadenia a vybrať sa na výlet či prehliadku mesta.  Dostupná by mala byť aj možnosť online rezervácie, kontakty a cenník, prípadne všetky služby, ktoré ubytovanie poskytuje. Pri offline reklame poslúžia billboardy či outdoorové led obrazovky.

Aktuálne fotografie ubytovania

Každého klienta zaujíma, do akého prostredia príde, keď sa u vás ubytuje. Na stránke alebo sociálnych sieťach by tak mali byť aktuálne fotografie, ktoré budú pútavé, ale reálne. Samozrejme je dobré ukázať izby v čo najlepšom svetle, ale klient očakáva, že realita bude zodpovedať fotografiám, inak môže prísť sklamanie.

Nezabudnite na fotky kúpeľne, ale aj hotelovej reštaurácie, wellness a podobne. Vhodné je nafotiť objekt aj z exteriéru, pretože záleží aj na vonkajšom vzhľade. Navyše bude pre klientov, ktorí k vám idú prvý krát jednoduchšie hotel nájsť.

Po dodržaní týchto kritérií by to malo všetko hladko fungovať.

Zdroj obrázka: Olexandr Taranukhin/Shutterstock.com

Skvelá Firma
Skvelá Firma

Redakcia magazínu Skvelá Firma

Articles: 121
0 0 votes
Ohodnoť tento článok
Subscribe
Notify of
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x